Výsledek Tříkrálové sbírky v Běstvině v roce 2024

koledníci v roce 2024

V sobotu 6. ledna proběhla ve všech místních částech charitativní akce Tříkrálová sbírka 2024

V sobotu koledovali v naší obci Tři králové s charitatvní sbírkou, která má v naší obci dlouholetou tradici. Koledníci: Adámek Vojtěch, Brožková Aneta, Brožková Kristýna, Brožková Petra, Krátký Vladimír, Procházková Eva, Neradová Magdalena, Syrovcová Jitka, Syrovcová Vendula,Šmídová Ema a Šmídová Kateřina. Doprovod dětem dělali: Brožková Zdeňka, Salaquadrdová Alena, Starý Pavel, Svobodová Alena, Šimonová Iveta a Víšková Irena. Koledníci chodili dům od domu, zpívali koledu a žádali o příspěvek na charitatvní sbírku, kterou organizaje Charita Chrudim. Letos se podařilo vybrat rekordní částka 36.300 Kč. Všem dárcům děkujeme. Velké dík patří i koledníkům, kteří poctivě odbešli všechny místní části naší obce.

koledníci v roce 2024

Datum vložení: 9. 1. 2024 14:39
Datum poslední aktualizace: 9. 1. 2024 14:51
Autor: Marie Brožková