Anketa - vyjářdření zájmu o zahradní kompostéry

Typ: ostatní
Zjištění zájmu o zahradní kompostéry - využití dotace na pořízení do domácností v obci.

Obec Běstvina zjišťuje zájem o kompostéry do domácností. Cílem je snížení množství netříděného komunálního odpadu a využítí BIO odpadu. Dotace na pořízení těchto nádob má svá pravidla, proto zjišťujeme, zda by o tento způsob využítí BIO odpadu byl v naší obci zájem. Kompostéry jsou vyrobené z kvalitního materiálu a obyvatelé obce by je získali zdarma. Žádáme tedy majitele nemovitostí, kteří mají zájem o tuto nádobu na třídění BIO odpadu, o vyplnění přiložené ankety a zaslání e-mailem na brozkova@obecbestvina.cz nejpozději do 20. března 2020.

Pokud budete vyplňovat formulář na PC, podtrhněte, o jakou velikost nádoby máte zájem. Podpis v tomto případě není důležitý, stačí vyplnit jméno a příjmení. Další možností je vytisknout si formulář, vyplnit ho ručně a následně naskenovaný poslat na výše uvedený e-mail.

Informativní dopis včetně formuláře ankety obdrží každý do schránky svého domu. Nemáte-li možnost vyplnit formluř online, prosím o vyplnění v tištěné formě. Vyplněnou antketu  odneste na obecní úřad.

Zastupitelé obce rozhodnou o přihlášení k dotaci na základě vašeho zájmu o kompostéry.

text ankety

Vytvořeno: 9. 3. 2020