Tříkrálová sbírka v Běstvině v roce 2018

Typ: ostatní
V sobotu 6. ledna 2018 proběhla ve všech místních částech naší obce tradiční Tříkrálová sbírka

V sobotu 6. ledna 2018 proběhla v naší obci již tradiční Tříkrálová sbírka, kterou organizuje Charita České republiky. Letos byli třemi krály Vojtěch a Nela Adámkovi, Lucie Svobodová, Michal Tyller, Jitka Syrovcová, Eva Procházková, Petra Brožková, Petr Víšek, Petr Starý, Veronika Vojtěchová a Anna Stará. Doprovázely je paní Alena Salaquardová, Irena Víšková, Iveta Šimonová, Martina Šrámková a MUDr. Kateřina Stará. Všem, kteří se tříkrálové sbírky účastnili moc děkujeme. Vybraná částka 26 644 Kč, kterou paní Šimonová předala pracovnici Charity ČR v Chrudimi, byla letos opět vyšší, než vloni. Všem dárcům patří velký dík za jejich štědrost. Peníze jistě budou využity tak, aby pomohly těm, kteří to potřebují. Fotografie z této akce najdete v sekci Fotogalerie.

Vytvořeno: 11. 1. 2018
Poslední aktualizace: 18. 1. 2018 8:53