Výtěžek Tříkrálové sbírky 2020

Dvacátý ročník Tříkrálové sbírky v Běstvině

V sobotu 11. ledna 2020 prošli všemi částmi obce Běstvina Tři králové, dům od domu zpívali koledy, označili občanům dveře a žádali o příspěvek na Tříkrálovou sbírku Charity České republiky.

V naší obci vybrali koledníci částku 28.800 Kč, což je opět rekordní suma, která byla předána Farní charitě Chrudim.

Leto koledovali: Vojta Adámek, Eva Procházková, Petra Brožková, Jitka Syrovcová, Veronika Vojtěchotvá, Anetka Brožková, Petr Víšek, Ludmila a Petr Starých. Dopravod koledníkům dělala Zdeňka Brožková, Iveta Šimonová, Alena Salaquardová, Irena Víšková, Martina Šrámková a manželé Pavel a Kateřina Starých.

Všem, kteří se na organizaci a průběhu akce podíleli děkuji, že věnovali jeden den svého volna pro dobrou věc.

Dárcům, kteří přispěli na tuto sbírku, pořádanou celorepublikově, také velmi děkuji. Daří se nám přispět každý rok vyšší částkou na financování pomoci potřebným v naší oblasti.

Vytvořeno: 13. 1. 2020
Poslední aktualizace: 13. 1. 2020 9:35