Výsledek Tříkrálové sbírky Běstvina

V sobotu 15. 1. 2022 proběhl v naší obci další ročník tradiční Tříkrálové sbírky

Tříkrálová sbírka 2022 v obci Běstvina byla velice úspěšná. Oblastní charitě Chrudim byla odeslána částka 28.900 Kč. Peníze byly vybrány v sobotu 15. ledna 2022 koledníky Jitkou a Vendulou Syrovcovou, Emou a Kateřinou Šmídovou, Evou Procházkovou, Michalem Tyllerem, Vojtou Adámkem, Nelou Adámkovou, Petrou Brožkovou a Veronikou Trojanou. Doprovod koledníkům dělala Alena Salaquardová, Irena Víšková, Iveta Šimonová, Alena Svobodová a Marie Brožková. Velký dík patří všem, kteří přispěli na tuto sbírku pro potřebné v našem okolí a také dětem, které několik hodin v sobotu obcházely všechny místní části obce a zpívaly a koledovaly. Také děkuji Ivetě Šimonové, že celou akci jako každý rok zorganizovala a ostatním ženám, které doprovázely koledníky. Letos se opět podařilo vybrat víc peněz než v roce 2020, kdy byla sbírka organizována naposledy.

Datum vložení: 19. 1. 2022 14:48
Datum poslední aktualizace: 19. 1. 2022 14:51
Autor: Marie Brožková